ERM

ERM, 40 ülkede 130 ofisi ve 4700 çalışanıyla hizmet veren bir küresel sürdürülebilirlik danışmanlık şirketidir. ERM’in uzman ekibi 170 ülkede işletmelere ve hükümet temsilcilerine yenilikçi çözümler sunarak çevre üzerindeki etkilerini daha iyi anlamaları ve yönetmelerine yardımcı olmaktadır.

ERM, pekçok sektörde yaşam döngüsü analizi gerçekleştirmiş, çevresel ayakizi metodolojilerinin geliştirmesi ve uygulanmasında küresel çapta katkıda bulunmuştur. Dünyanın önde gelen yaşam döngüsü değerlendirme ve karbon ayakizi hesaplama şirketlerinden biridir. Dünyanın bir çok büyük şirketi için binlerce ayakizi, LCA ve sera gazı emisyon envanterleri hazırlamışlardır.

ERM, Türkiye’de 20 yılı aşkın süredir çalışmalar yapmakta ve Marmaray ve İzmit Körfez Geçişi gibi Türkiye’nin önde gelen projelerin çevresel ve sosyal etki değerlendirmelerini yapmıştır.   ERM danışmanlarının çevresel konulardaki derin anlayışı ve uygulamadaki tecrübelerinin birleşimi bütün sektörler için eşi bulunmaz bir kaynak teşkil etmektedir.

BENDİS ENERJİ ÜRETİM MADENCİLİK VE DANIŞMANLIK

Bendis Enerji, enerji yatırımları danışmanlığı konusunda planlamadan anahtar teslim aşamasına kadar olan süreçlerde, bürokratik işlemlerin yürütülmesi de dahil olmak üzere derin bir tecrübeye sahiptir. Bendis enerji, kalifiye enerji uzmanlarıyla birlikte enerji üretimi, elektrik ve doğalgaz dağıtımı alanlarındaki ortaklıklarıyla büyümeye devam etmektedir.

TRANSPOWER ENERJİ ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ

2009 yılında kurulan Transpower, 100’den fazla şirketle çalışmakta ve farklı dağıtım bölgelerinde bulunan 550 abonesi için elektrik sağlamaktadır.

MABA İNŞAAT ENERJİ YATIRIMLARI VE DANIŞMANLIK

1994 yılında kurulan MABA, Türkiye’de ve yurtdışında birçok tesis ve hastane inşa etmiştir.